Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
NAJNOWSZE MP3:
Losowe MP3

Zespół Danielo powstał w lutym 2015 roku, nagrał już 21 autorskich piosenek i jeden teledysk podczas koncertu na plaży w chmielnikach, w skład zespołu wchodzą Daniel (wokalista i lider) dodatkową atrakcja podczas występu są tancerki (Monika i Dorota).
Lecz aby urozmaicić skład tancerki dzielą się na grupy dzięki temu nie widzimy w kółko tych samych twarzy na koncertach.
Zespół grał w tym roku na największych festiwalach oraz galach muzyki tanecznej disco polo dance.
W planach zespołu Danielo jest nagrywanie kolejnych utworów wraz z klipami oraz wydanie pierwszej autorskiej płyty. Marzeniem zespołu jest wybić się w gatunku tej muzyki i tworzyć dla fanów jak najwięcej piosenek.
Poniżej prezentujemy link do najnowszego teledysku zespołu Danielo.
https://www.youtube.com/watch?v=yhBRo5oEiaA

Data: 16 października 2015, 12:48
No tags for this post.

1 z 11
Nasz Facebook

Posłuchaj naszych składanek

Współpraca

Nasz profil na zippyshare
avatar

DiscoWrzuta

Liczba odtworzeń: 7220287
Liczba pobrań: 978314PARTNERZY DISCO WRZUTY
DjTiGG Discowrzuta.com - Darmowe Disco Polo MP3 Discowrzuta.com - Darmowe Disco Polo MP3 Discowrzuta.com - Darmowe Disco Polo MP3 Discowrzuta.com - Darmowe Disco Polo MP3 Radio internetowe DiscoPlaneta.eu
Copyright 2015-2016 DISCOWRZUTA.com
Mapa Strony PartyEvents.pl - Darmowe ogłoszenia - Choroby skóry - Noclegi Uniejów - Bezpłatny moderowany katalog stron - Pomoc Drogowa a2 a1 stryków - łódź - zgierz - DJTIGG.pl